Познатата водителка Јелена Спенџарска ги користи последните денови од летото и тоа во вистинска смисла на зборот.

Таа викендов уживаше на плажите кај нашиот јужен сосед, а се разбира и овојпат таа сподели неколку фотки и снимки од таму.

Имено, популарната Спенџарска на своето „стори“ на Инстаграм објави две-три видеа на кои може да се види како се забавува. Таа на снимките не е сама, друштво и прават две нејзини пријателки, но она што прво „паѓа“ во очи се нејзините секси-бикини.

Имено, Јелена на себе носи црна проѕирна наметка, додека под неа се гледаат бикините…

Погледнете:

🎥