Категорија: Свет
Свет пред 6 мес.

СЕ КАЧИЛО НА СТОЛОТ: Мало девојче почина по пад од тераса на третиот кат пред очите на мајка си- трагедија во Турција

пред 6 мес.
Свет пред 6 мес.

ПРОНАЈДЕНИ СЕ ТЕЛАТА: Директор на погребално претпријатие ќе заглави 12 години во затвор поради страшна измама

пред 6 мес.
Свет пред 7 мес.

ОБЈАВЕНА СНИМКА: Електричен тротинет изгоре како чкорче од кибрит- експлозија и пожар во семејна куќа (ВИДЕО)

пред 7 мес.
Свет пред 7 мес.

Објавени фотографии од УЖАСОТ ВО СЕВЕРНА ИТАЛИЈА: Најлоша ноќ во историјата на Ромања, три лица загинаа (ФОТО ГАЛЕРИЈА)

пред 7 мес.
Свет пред 7 мес.

Најмалку 6 загинати во пожар во хостел во Нов Зеланд, полицијата смета дека е подметнат (ВИДЕО)

пред 7 мес.
Свет пред 7 мес.

Семеен одмор заврши со голема трагедија во хотел со пет ѕвезди во Турција

пред 7 мес.
Свет пред 7 мес.

ЗА НЕВЕРУВАЊЕ: Фотографии од БУЧА пред една година и денес го воодушевија светот (ФОТО)

пред 7 мес.
Свет пред 7 мес.

ИЗГЛЕДА ЧУДНО: Болниот Лукашенко конечно се појави во јавност, но еден детал на сите им падна во око (ВИДЕО)

пред 7 мес.
Свет пред 7 мес.

Елон Маск жестоко го нападна Џорџ Сорос: Тој го мрази човештвото, нема добри намери, сака да го уништи самото ткиво на цивилизацијата!

пред 7 мес.
Свет пред 7 мес.

НАЈНОВА ВЕСТ ОД ТУРЦИЈА: Ердоган падна под 50%

пред 7 мес.