Категорија: Свет
Свет пред 11 мес.

НАПНАТО ВО ТУРЦИЈА: На обработени 61,3 отсто од гласовите Ердоган наводно води, противкандидатот се јави со порака „НИЕ СМЕ НАПРЕД“

пред 11 мес.
Свет пред 11 мес.

Медведев со шокантна изјава: Има шанса „наркозависникот да се самоубие“

пред 11 мес.
Свет пред 11 мес.

НАЈНОВА ВЕСТ: Маж со нож влета во сиропиталиште, уби едно лице и повреди уште 9 – страшен напад во Полск

пред 11 мес.
Свет пред 11 мес.

Уапсен Хасбула Магомедов!

пред 11 мес.
Свет пред 11 мес.

ВОЗНЕМИРУВАЧКО ВИДЕО: Рингишпил пукна среде вртење, 15 лица се повредени во страшна несреќа во Русија

пред 11 мес.
Свет пред 11 мес.

НАЈНОВА ВЕСТ: Заврши драмата во Србија, полицијата го пронајде масовниот убиец

пред 11 мес.
Свет пред 11 мес.

ТРАГЕДИЈА: 16 годишната Марија загина во несреќа додека се бањала

пред 11 мес.
Свет пред 12 мес.

НАЈНОВА ВЕСТ: Се судрија два мали авиони, четири лица загинаа

пред 12 мес.
Свет пред 12 мес.

(фото) Шестгодишно девојче е во тешка состојба: БУЛМАСТИФ изгриза девојче, од истата раса жена остана без уво во Австралија

пред 12 мес.
Свет пред 12 мес.

Млада жена од Балканот заврши под тркалата на својот автомобил во Австрија

пред 12 мес.