Пејачката Јелена Карлеуша им ги запали главите на мажите со новите фотографии.Таа се појави во црна наметка со длабоко деколте, која откри дека не носи ништо одоздола.

Познатата српска пејачка Јелена Карлеуша по се изгледа ја облече најпровикативната креација досега.

Имено, атрактивната пејачка на својот профил на Инстаграм сподели видео на кое позира во доста, доста смела комбинација, која повеќе открива, отколку што сокрива.

Се работи нешто што не знам дали би можеле да го наречеме фустан, кој буквално ги откри сите нејзини атрибути, а малку недостигаше да се види и нешто од „забранетата“ зона.