Пејачот Дарко Лазиќ не престанува да го полни регионалниот печат со својот бурен љубовен живот. Сега на социјалните мрежи се појави клип, кој корисниците го коментираат.

Имено, видеото кое привлече големо внимание настанало додека пејачот се возел во автомобил со пријател, кој го снимал, а Дарко Лазиќ седел на совозачкото седиште.

Иако изгледаше како да спие, положбата во која седеше и начинот на кој ја држеше главата беа многу чудни. Кога ја подигнал главата, пејачот почнал да превртува со очите и да се грчи, а погледот му беше целосно неприсебен.

Видеото има бројни прегледи, а во продолжение може да се прочитаат различни коментари.

– Дарко Лазиќ, лоша роба – пишуваше во видеото на Тик Ток.

📸

📸

📸

Видеото можете да го ПОГЛЕДНЕТЕ ТУКА