Ако изминатиете лета фолкерката Елена Велевска беше една од најактивните со позирање во секси бикини на плажа, оваа топла сезона тоа не е случај со неа.

Нејзините колешки од фолк естрадата ги преплавија социјалните мрежи покажувајќи ги своите бујни облини пред фото- објективот, а Елена постави неколку скромни фотографии во едноделен костим за капење.

Нема време за вакви жешки и секси фотосесии или и помина меракот, знае најдобрно самата, но сексапилот од нејзина страна не изостанува за следбениците кои редовно и ласкаат на секоја нејзина следна објава.

Сексапилна, маркантана и задодлива, Елена Велевска е магнет за погледни, особено кога нејзинито бујно деколте е во преден план. Дури и кога не е во костим за капење, доволно е изборот на облека да го направи своето.

Длабокоте деколтеа станаа нејзин заштитен знак, а на бујните гради предничат пред се’.

📸

📸