Пејачката Едита Арадиновиќ е во постојан контакт со своите фанови и следбеници на Инстаграм, а нејзиното видео и фотографии привлекоа големо внимание.

Имено, таа се снимла на карпестиот морски брег во лелеав фустан кој ја открива нејзината бујна предница, а во еден момент се случи нешто непредвидено.

Како што дуваше ветрот, фустанот малку се помрдна и градите речиси и се гледаа, што предизвика бура од воодушевување кај машките обожаватели на Едита.

Нешто подоцна откако се врати во хотелот, атрактивната пејачка реши да го искористи сончевото време за да го исонча и нахрани со витамин Д своето вито тело. Тогаш сексапилната Едита сфати дека има проблем.

Имено, пејачката не очекувала толку убаво време, па не понела од дома костим за капење. Патем за време на Празникот на трудот продавниците во Будва затворени, но тоа не значи дека летните соништа на пејачката беа уништени.

Расната убавица предизвика вистинска лудница откако реши сепак да се соблече и да се сонча по секси долна облека на хотелската тераса!

Едита се пофали на социјалните мрежи со провокативните кадри од своето прво сончање оваа година, соблечена само во секси градник и гаќички од бела тантела.

Во преден план беше бомбастичната предница на пејачката, а сите ги забележаа и бруталните стомачни мускули, но и нејзината извајана фигура, долгите нозе и пределот во подножјето на меѓуножјето.

„Кој нема во бикини, има во долна облека“ – напишала раскошната пејачка, парафразирајќи ја старата изрека, а нејзината разголена објава предизвика лавина…

📸

📸

📸

📸

📸

📸