Водителката Јована Јеремиќ досега беше во разни изданија кога многупати им посака „Добро утро“ на гледачите на утринската програма, а сега повторно ги запали гледачите со шокантно издание.

Целото внимание беше на нејзините очни капаци. Јована Јеремиќ се одлучила за необична шминка, која ретко кој може да ја направи: Леопардов отпечаток на очите!

По завршувањето на емисијата таа заминала да се забавува со своите пријателки, а со нејзината објава воодушеви многумина. Сите три изгледаа фантастично, а водителката во преден план го покажа нејзиното деколте.

Сепак, градите можеби на почетокот привлекоа внимание, но коментарот на познатата водителка ги остави сите во неверување.

Имено, таа имаше хит изјава.

„Пукна аквариумот“, напиша Јована, а потоа додаде:

„Ние сме природна вијагра“.