Познатиот црногорски актер, продуцент, а повремено и пејач, Милутин Караџиќ (68) за првпат е „фатен“ со неговата 35 години помлада девојка Наташа.

Имено, како што е наведуваат регионалните медиуми, Мима веќе неколку месеци е со помладата колешка Наташа, која се уште ја претставува како пријателка, а со која за кратко време двапати се појави во јавноста.

Тие двајца беа заедно на премиерата на претставата „Лага“, а кон средината на март заедно се појавија на снимањето на емисијата „Никад није касно“.

Мима потоа ја запозна Наташа со Цеца, Жика Јакшиќ и Драгана Катиќ, што гледачите на телевизијата Блиц можеа да ги видат во 27-та епизода од серијата „Цеца шоу“.

.
Иако на сите им е јасно дека се во љубовна врска, Мима не признава, а на колегите и пријателите им ја претстави како колешка и пријателка.

📸

📸

📸

📸

📸

📸

📸

📸