Јелена Карлеуша замина на одмор во Дубаи каде во друштво на ќерките и менаџерот Зоран Бирташевиќ го прослави својот 44 роденден.

И додека нејзините многубројни обожаватели нетрпеливо ги чекаат првите заводливи фотографии, особено оние во бикини, пејачката сподели приказна која сите ги насмеа и воодушеви.

На Инстаграм се појави видео на кое додека нејзиниот менаџер се снимаше таа влета во кадар, а потоа танцува, позира, па дури и го покажува задникот во танга!

Речиси сите го коментираа видеото, а многумина истакнаа дека Јелена изгледа брутално добро без фотошоп, иако многумина ја обвинуваат дека премногу го користи.

📸

📸