Популарната српска пејечка Дара Бубамара покажа како изгледа нејзиното тело без користење на фотошоп.

Поради претераното корегирање на фотките кои ги објавува на социјалните мрежи Дара Бубамара често е мета на потсмев.

Фановите велат дека пејачката на некои фотки поради претераното користење на фотошопот е непрепознатлива, комплетно и е сменет личниот опис.

Сега атрактивната пејачка одлучи да покаже како навистина изгледа нејзиното тело без филтри за разубавување и обликување на фигурата.

Во минијатурно бикини, со визир на главата, пејачката се снимаше себеси во огледало, а покрај бујните силоконски гради кои скоро испаднаа од бикинито, во преден план јасно се гледаше нејзиното сало и целулит.

А како изгледа на средените фотографии, погледнете во продолжение:

📸

📸

📸