Пејачката Ивана Џордан повторно направи хаос на социјалните мрежи благодарение на разголените слики од плажа од одморот во Грција.

Таа прво ги шокираше своите следбеници пред две години кога објави топлес фотографија, а потоа минатото лето кога ги откри облините додека се возеше со глисер по Сава.

Сега Ивана е на одмор во Грција, од каде објави неколку слики во црн костим за капење.

Ивана позираше во тантела и свила, целосно нашминкана, а сликата од водата особено ги собра лајковите и измами воздишките и извиците на следбениците.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ivana Jordan (@ivanajordan_)