Популарната пејачка Теа Таировиќ настапи во кафуле во провокативна комбинација, а кога почна да меша, ги остави сите без здив.

Теа ги изведе своите хитови кои беа придружени со кореографија. Таировиќ уште еднаш покажа зошто важи за една од најпосакуваните и најбараните пејачки во регионот.

Теа носеше црвен комбинезон, а најсилниот атрибут го покри само делумно, додека нозете и беа покриени само со проѕирна мрежа.

Припадниците на посилниот пол стоеле „хипнотизирани“ пред бината, додека Теа мешаше, со што уште повеќе им ја „разбранила“ имагинацијата, а потоа на сцената и се придружил и колегата Слоба Радановиќ.

📸

📸

📸

📸

📸