Македонката Драгана Спасовска која на македонската јавност и стана позната по провокативните фотографии и скандалозните изјави кои ги даваше за медиумите, деновиве ужива на едно од најубавите места во светот – Бали.

Атрактивната скопјанка токму од Бали сподели неколку фотографии на кои позира во бело бикикни кои ги открива нејзините атрибути, а она што може да се забележи дека Спасовска ја довела својата линија до совршенство.

Она што прво „паѓа“ во очи е најсилното „оружје“ со кое располага Спасовска, а тоа се нејзините гради. Тие останале во одлична форма и покрај тоа што таа има загубено неколку килограми…

Инаку Спасовска веќе неколку години живее во Дубаи, додека во Македонија доаѓа неколку пати во текот на годината. Таа и кога е тука нејзината појава е веднаш забележлива, бидејќи секогаш е дотерана во скапи и брендирани парчиња облека…

📸

📸

📸

📸

📸