Пејачката Марија Ивановска од дуото групата „Ај Кју“ ги „вознемири“ своите машки фанови на социјалните мрежи со нејзините последни објавени фотографии…

Имено, атрактивната Марија сподели фотки на кои позира во доста смела комбинација на облека…

Таа позира во ултра мини-здолниште во темно зелена боја, кое едвај ги сокри нејзините интимни делови, додека пак горе носи црно боди од тантела, кое исто така ги истакнува нејзините облини…

Инаку да потсетиме, Марија и нејзиниот партнер Бојан Трајковски веќе неколку години живеат во Велика Британија, каде продолжија со нивнта музичка кариера…

📸

📸