Пејачката Душица Грабовиќ неодамна се најде во центарот вниманието на јавноста по скандалот поради тврдењата дека учествувала во подведување на девојки во аферата со елитната проституција. Но, по само неколку недели обвинувања дека е „макро“ таа се врати на својата работа.

Душица на својот Инстаграм профил сега објави неколку фотографии и видео од снимањето на новиот спот каде и се случи незгода.

Облечена во светкав секси комплет со реси на градите, таа додека го изведуваше својот „валкан танц“ се лизна на влажниот патос и се испружи па го „бакна“ подот“!

Како што ја следела камерата, Душица се лизнала во високите потпетици и изгубила рамнотежа, па се испружила колку што е долга и висока, уривајќи ја целата сценографија пред себе.

За среќа се’ минало без сериозни последици по пејачката!

Видеото им ги насолзи очите од смеа и на неа и на екипата, па Душица решила да го сподели со своите следбеници на социјалните мрежи.

📸

📸

📸

📸

📸