Популарната пејачка со нови видео ги „запали“ социјалните мрежи.

Карлеуша е позната по драстични промени и иновации кога станува збор за стајлингот. Сега провокативната пејачка ги воодушеви сите со комбинацијата на облека, а нејзиното видео ги запали социјалните мрежи.

Јелена сега на воодушевување на фановите се појави во проѕирен комбинезон со златни чизми и ракавици на себе. Облините тешко може да се сокријат под приѕирниот стајлинг.

Пејачката инаку често ги израдува своите обожаватели со разголени фотографии и жешки пози.

📸

📸