Актерката Бела Торн е фотографирана од папараците додека ужива во својот одмор на Хаваи во целосно опуштено, но и запуштено издание. Актерката на себе има маслинесто бикини, а еден детаљ на нејзинот тело успеа да ги згрози сите.

Бела во таа прилика си истакна своите атрибути, но кога ги крена рацете, под пазувите се видоа долгите влакна кои очлигледно не ги средила со недели.

Меѓутоа, очигледно Бела го негува природниот изглед, а не е првпат да се појавува ваква.

Една од оние кои го практикуваат овој изглед е Парис Џексон, ќерката на покојниот крал на поп музиката Мајкл Џексон.

📸

📸