Неверојатен инцидент се случи на грчкиот остров Санторини по сообраќајна несреќа.

Како што може да се види на снимката која на Фејсбук ја објави новинарката Деспина Цоку, маж удира друг маж, а меѓу нив има жена која се обидува да го спречи, но безуспешно.

„Грција, 2022. Расчистување сметки по сообраќајна несреќа“, напиша во описот на видеото Деспина Цоку.

Погледнете ја снимката: