Популарната пејачка Тијана Милентијевиќ, попозната како Тијана Ем или „Жена од султана“, која неодамна откри како ослабела 7 килограми за седум дена, лесно би можела да ја понесе титулата за најдобар задник на естрадата.

Тијана ги покажа своите атрибути и ги распамети мажите кога се сврте… Поради сликата што ја објави од плажа, на која позира со свртен грб во танга бикини и ги покажува своите атрибути, коментарите се вжештија.

Иако на своите следбеници редовно им подарува разголени фотографии, со оваа направи тотална возбуда, бидејќи во преден план ги истакна своите витки нозе и исончаниот задник.

Таа откри дека позирала во Занзибар, а во една објава напишала дека и недостига тоа место…