Ќерката на Драган Стојковиќ Босанецот Александра Стојковиќ попозната како Џиџа објави фотографија на својот Инстаграм профил и остави многумина без здив.

Имено, таа носела горен дел од црни кожени ремени, а единствено нешто над градите биле двa листа марихуана.

📸