Кија Коцкар во емисија го покажа целиот задник.

Кија Коцкар синоќа гостуваше во емисијата „Амиџи шоу“ во која се присети на ситуацијата од пред некој ден кога се гушеше во солзи поради нејзиниот деби албум, а потоа шокираше со одговорите на повиците на Слоба во „сторињата“, но најзабележителна е сцената кога во еден момент станала, дошла до масата и се наведнала, па го покажала целиот задник.

Имено, јавноста беше згрозена од потегот на Кија Коцкар среде емисија, кога таа без срам и непријатност се наведна, иако знаеше дека носи ултра кратко здолниште кое открива се, изгледа не и пречеше да покаже сè, па целата позадина блесна одблиску.