Пејачката Анѓела Игњатовиќ- Бресквица неодамна беше критикувана дека се здебелила, но набрзо ги демантираше ваквите написи.

Младата српска пејачка пред неколку дена настапи во еден клуб и ги изненади сите посетители со својот смел стајлинг.

Бресквица ги воодушеви насобраните фанови со својата изведба, но и со исечени панталони кои открија дека под нив не носи долна облека.

Неодамна на социјалните мрежи зборуваше за прозивките кои ги добивала дека се здебелила, а сега на сите им ја затвори устата.

Погледнете како тоа изгледаше: