Пејачката Инди Арадиновиќ по здравствената драма што ја доживеа почна да слабее, а досега ослабе над 40 килограми.

Оттогаш пејачката на социјалните мрежи објавува слики во тесни фармерки и тесни фустани, но сега за прв пат реши да покаже како изгледа во бикини.

„Имав операција и сега имам проблем со малку дебелеење. Тренирајте и јадете храна со малку јаглехидрати. Среќна сум што не сум дебела, полна со целулит и стомак како трудница“, изјави неодамна Арадиновиќ.

Со оглед на тоа дека порано беше позната по своите облини, а сега и останаа само градите, фановите неодамна и порачаа дека изгледа анорексично и дека повеќе не треба да слабее.

📸

📸