Јуни многумина го користат како поволен период за прва летна тура некаде во земјата или надвор од неа, на некоја друга егзотична дестинација како што тоа деновиве го направи македонската фолкерка Сузана Гавазова.

Имено, таа и нејзиниот сопруг Јасмин со двете ќеркички ги полнат батериите на познатиот грчки остров Миконос.

Атрактивната струмичанка во мини бикини со апликација на банкноти од долари ги крена температурите.

📸

📸