Несреќа се случила пред неколку моменти меѓу автомобил и мотор во близина на бензинската пумпа на Макпетрол, пред мостот Сарај, објави телевизијата Клан Македонија.

Според информациите на Клан Македонија, има и повредени лица, полицијата е на местото на настанот и го истражува целиот случај.

📸