Неодамна на социјалните мрежи се појави слика, како маж ја бакнува Лила во главата. Сликата ја сподели и популарната инфлуенсерка. Се работи за инфлуенсер од Скопје, попознат како Супер Бобо.

Бобо е познат лик од Ѓорче, а своевремено беше особено актуелен, кога успеа да ослабе преку 50 килограми, а своето искуство тогаш го сподели за порталите НМД и Галама.

Бобо и Лила се многу добри пријатели, многу често се заедно на настани низ скопската „шема“, секогаш скоцкани и дотерани.

Така веше случајот и вечерва, Бобо ја возеше Лила низ СКопје, а таа ги крена нозете во неговото ново БМВ.

📸