СТАТИЈАТА ПОЧНУВА ВЕДНАШ ПОД РЕКЛАМИТЕ!

МЕСТО ЗА ВАШАТА РЕКЛАМА! НАШИОТ ПОРТАЛ ЗА МЕСЕЦ ЈУЛИ ВИ НУДИ СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА ЗА БАНЕР РЕКЛАМИ ЗА НАМАЛУВАЊЕ НА 50% ПОПУСТ! ИСКОРИСТЕТЕ ЈА МОЖНОСТА И ДАЈТЕ МУ КРИЛЈА НА ВАШИОТ БИЗНИС

СО САМО ЕДЕН КЛИК И ЛАЈК НА НАШАТА ОФИЦИЈАЛНА СТРАНИЦА МОЖЕ ДА ГИ СЛЕДИТЕ НАЈНОВИТЕ И НАЈБРЗИ ВЕСТИ ОД МАКЕДОНИЈА, БАЛКАНОТ И СВЕТОТ! БИДЕТЕ ПРВИ ИНФОРМИРАНИ СО САМО ЕДЕН КЛИК!

Трагична сообраќајка доцна вечерва: Две лица ги загубија животите во несреќа во предградието на Петриња

ХРВАТСКА- Две лица загинаа вечерва во сообраќајна несреќа во предградието на хрватскиот град Петриња во централна Хрватска, соопшти вечерва хрватската полиција, јавува 24сата. Тој дел од патот е затворен.

– Две лица загинаа вечерва во сообраќајна несреќа во Граберје, предградие на градот Петрињ, информира полицијата. Патот DC 37 е затворен и се очекува да започне истрага, се вели во извештајот кој го пренесува порталот.