СТАТИЈАТА ПОЧНУВА ВЕДНАШ ПОД РЕКЛАМИТЕ!

МЕСТО ЗА ВАШАТА РЕКЛАМА! НАШИОТ ПОРТАЛ ЗА МЕСЕЦ ОКТОМВРИ ВИ НУДИ СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА ЗА БАНЕР РЕКЛАМИ ЗА НАМАЛУВАЊЕ НА 50% ПОПУСТ! ИСКОРИСТЕТЕ ЈА МОЖНОСТА И ДАЈТЕ МУ КРИЛЈА НА ВАШИОТ БИЗНИС

САМО ЕДЕН КЛИК И ЛАЈК НА НАШАТА ОФИЦИЈАЛНА СТРАНИЦА МОЖЕ ДА ГИ СЛЕДИТЕ НАЈНОВИТЕ И НАЈБРЗИ ВЕСТИ ОД МАКЕДОНИЈА, БАЛКАНОТ И СВЕТОТ! БИДЕТЕ ПРВИ ИНФОРМИРАНИ СО САМО ЕДЕН КЛИК!

Куќа се урива од поплава за време на интервју со градоначалникот на градот – од видео снимката ќе ви застане здивот (ВИДЕО)

Белгиската телевизија ВТММ објави инсерти од куќа што се урива за време на интервју во живо со градоначалникот на градот Пепинстер, силно погоден од поплавите во Белгија.

Додека градоначаланикот одговара на прашањата, новинарката забележува дека куќата зад него почнува да попушта под притисокот на водата. Жителите набрзо успеваат да се спасат, нема жртви.