Познатата бразилска манекенка и ТВ водителка, воедно и поранешна девојка на фудбалската ѕвезда Нејмар, Никол Балс, на еден поткаст отворено проговори за аналниот секс.

Како што тврди не е добра во оваа поза бидејќи немала многу пракса, па при нејзиниот прв и единствен обид „не оставила добар впечаток“.

– Ух, многу ме болеше. Се обидов, но за малку ќе се онесвестев, па бев принудена да повикам Брза помош. Тоа не е за мене, навистина не е, искрено изјавила 36-годишната убавица.

За кратката романса со Нејмар, таа вели дека не била ништо повеќе од малку бакнување.

Беше многу убав и баш убаво мирисаше. Признавам дека на крајот се љубев со него, изјави манекенката и додаде дека со Бразилецот немала ништо повеќе од тоа.