Пејачката Теа Таировиќ во последно време е секој ден во медиумите, а често објавува провокативни фотографии и на социјалните мрежи.

Сега на својот Инстаграм откри дека неодамна уживала во забавата со нејзиниот татко Зоран Таировиќ, а фотографиите ги споделила со своите следбеници.

Теа насмеана позирала во прегратките на нејзиниот татко, а потоа снимила како тој се забавува.

„Тато и ќерка“, напиша таа.

Инаку, нејзиниот татко е академски сликар. Се занимавал и со компонирање и режија, а има и докторат на науки. Во една прилика медиумите ја посетија јавноста дека Зоран некогаш бил во врска со актерката Весна Чипчиќ.

📸