Фолк ѕвездата Цеца Ражнатовиќ се појави на снимањето на една емисија од шоуто „Ѕвездите на Гранд“ во никогаш попровокативно издание.

Цеца ем блескаше, ем ги провоцираше присутните пред и во студиото на Кошутњак, а сите погледи беа вперени во деколтето на пејачката и тоа со добра причина.

Ражнатовиќ облекла свечена блуза од проѕирна црна тантела, а нејзините огромни гради едвај успеваше да ги „задржи“ светкавиот црн градник, од чие лежиште кипеајќи се пелеваа нејзините гигантски силикони.

Својот провокативен стајлинг пејачката го надополнила со црни панталони и мрежести сандали на високи потпетици.

Фолк ѕвездата в раце носеше и чанта од познатиот бренд Ботега Венета, чија цена се движи меѓу 2.500 и 3.000 евра, арно ама… Кој да ти ја забележи чантата покрај таква нападно цицлеста глетка, па така енормната силконска предница на фолк дивата ја фрли во сенка чантата од 3.000 евра!

📸

📸