Водителката Јована Јеремиќ не престанува да ја изненадува тамошната јавност. Таа во текот на вчерашниот ден го подготвуваше викенд изданието на утринската програма, а по тој повод избра несекојдневна комбинација за редакцијата.

Имено, Јована облекла розови танга хеланки, топ и јакна која ја закопчала. Таа неколку пати се сврте за да го покаже својот стајлинг, а во еден момент го откопча сакото и се соблече до розов топ за да ја покаже целата модна комбинација.

Во тој момент нејзината колешка од редакцијата со насмевка рече: „Ова никогаш не сум го видела. Боже, луда жено“.

Како изгледаше оваа сцена, како и стајлингот на Јована, погледнете на фотографиите.

📸

📸

📸

Да потсетиме, водителката Јовна Јеремиќ неодамна ја објави првата фотографија со своето момче Ненад Станковиќ. Иако се шпекулираше дека ставиле точка на нивната романса, Јована била заинтригирана од нејзиниот нов потег.

Имено, тие двајца летово заминаа на одмор во Шпанија, а Јована дури сега реши да покаже колку се заљубени, а потоа објасни зошто го направила тоа.

– И после ме прашуваат како сум поминала во Шпанија, напиша таа.