Категорија: Македонија
Македонија пред 4 мес.

Статус на медицинската сестра Ружица кој ја обиколи Македонија: На ниту една политичка партија ГЗ ПОД КИРИЈА НЕ СУМ ДАЛА

пред 4 мес.
Македонија пред 4 мес.

Трите женски лица кои загинаа денеска во Македонија биле во роднинска врска (ВИДЕО)

пред 4 мес.
Македонија пред 4 мес.

ФОТО: Сообраќаен метеж вечерва во Скопје- причина е познатата балканска пејачка

пред 4 мес.
Македонија пред 4 мес.

Трагедија во семеен дом во Скопје

пред 4 мес.
Македонија пред 4 мес.

ФОТО: Товарно возило проби ограда на мост и падна во Вардар

пред 4 мес.
Македонија пред 4 мес.

ПРВИ ФОТОГРАФИИ ОД МЕСТОТО НА ТРАГЕДИЈАТА: Страшна сообраќајка попладнево во Македонија, едно лице загина (ФОТО)

пред 4 мес.
Македонија пред 4 мес.

Почина ДРАГИ ШПАГА

пред 4 мес.
Македонија пред 4 мес.

Се појавија ПРВИ ФОТОГРАФИИ од страшната сообраќајка во Македонија коja однесе еден живот (ФОТО)

пред 4 мес.
Македонија пред 4 мес.

ГОРАН СЕ ЗДОБИ СО ТЕШКИ ПОВРЕДИ: Страшен инцидент пред очите на деца се случи денеска во Скопје!

пред 4 мес.
Македонија пред 4 мес.

ТРАГЕДИЈА ВО СКОПЈЕ: Згасна млад живот

пред 4 мес.