Ивана Нол нема намера да застане. Огнената Хрватка и веројатно една од најпопуларните навивачки во светот, на својот Инстаграм профил објави ново видео кое ги спобудале нејзините следбеници и фанови.

Сфаќајќи дека обожавателите уживаат во нејзината голотија, по принципот – баравте – гледајте, Ивана ги почести со видео каде ја гледаме како изведува жежок танц.

– Затоа што многу ви се допадна – кратко и јасно Ивана ја опиша причината за снименето видео, и брзо собра над 290.000 „лајкови“.

📸